Останній робочий тиждень в цьому році  був насиченим не тільки на контрольні роботи, а і на святкові події, за які відповідали різні міністерства нашого учнівського парламенту.

     23 грудня в актовій залі  пройшов фінал конкурсу «Школа має талант», де 20 найкращих  учасників змагались за перемогу. Всі фінальні номери ви можете побачити на сторінці  школи у Фейсбуці та проголосувати за найкращий, на ваш погляд. Отже, голосування буде відкрите з 2 по 8 січня 2021 року до 12.00.  Не соромтесь, підтримуйте талановитих дітей!

     23 і 24 грудня – пройшла акція «Пригощаємо цукеркою – за змінне взуття!». В ці дні ви могли отримати солодощі за те, що перезулися у друге взуття. В нашій школі,  і не тільки – це одна з найпоширеніших проблем, особливо серед старшокласників. Чомусь лінь переважає над здоровим глуздом. Адже ходіння тривалий час у зимовому та брудному взутті в приміщенні шкодить, в першу чергу, самим порушникам.

      Здоров’я – у ваших руках, бережіть його!

      24 грудня  всі хто забажає мали можливість прийти   не в звичайному для школи одязі, а в новорічному костюмі. Хтось доповнював свій образ аксесуаром, а хтось – ні. Молодша школа була, як завжди, креативною у виборі свого вбрання, а середня та  старша – зупинила свій вибір на головних уборах Санта Клауса різного кольору.

      До Нового року залишились лічені дні. Створюйте  собі та оточуючим святковий настрій!