Колодинська Тетяна Василівна – директор Чорноморської ЗОШ №6

Лиховид Катерина Степанівна – заступник директора з НВР

Чимбір Раїса Леонідівна – заступник директора з НВР

Суслова Анастасія Олегівна – заступник директора з НВР

Вовк Алла Борисівна – заступник директора з ВР

Сідорчук Ольга Миколаївна – соціальний педагог

Черніцина Лариса Петрівна – практичний психолог

Бардай Галина Василівна – вчитель української мови та літератури

Груднєва Марія Петрівна – вчитель української мови та літератури

Кривенок Анжеліка Василівна – вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

Мазанюк Лариса Петрівна – вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

Басова Лариса Василівна – зарубіжної літератури

Алтухова Тетяна Леонідівна – вчитель російської мови та історії

Ксендзова Оксана Вікторівна – вчитель англійської мови

Левенець Анна Вячеславівна – вчитель німецької мови та зарубіжної літератури

Маковецька Людмила Михайлівна – вчитель англійської мови

Олійник Лілія Валеріївна – вчитель англійської та німецької мов

Писаренко Людмила Іванівна – вчитель англійської мови

Присяжна Тетяна Юріївна – вчитель англійської мови

Донець Людмила Миколаївна – вчитель математики

Карагіоз Олеся Федорівна – вчитель математики

Коршункова Ірина Валеріївна – вчитель математики та інформатики

Адабаш Світлана Петрівна – вчитель фізики та природознавства

Базюк Олеся Олександрівна – вчитель біології та географії

Мухіна Олена Василівна – вучитель хімії та основ здоров’я

Бондаренко Лариса Володимирівна – вчитель географії

Іванова Світлана Володимирівна – вчитель фізики та астрономії

Ібрагімова Інна Олександрівна – вчитель біології та основ здоров’я

Георгадзе Денис Володимирович – вчитель історії

Мартин Наталія Іллівна – вчитель історії

Саєнко Євгенія Василівна – вчитель історії

Шевчук Маргарита Петрівна – вчитель історії та природознавства

Балюк Анастасія _ Сергіївна – вчитель трудового навчання, мистецтва

Данилюк Вікторія Олексіївна – вчитель трудового навчання

Панчева Галина Василівна – педагог-організатор

Григор’єва Нелля Іванівна – вчитель фізичної культури

 

Веремейчук Леонід Васильович – вчитель захисту Вітчизни