До уваги батьків!

            Упродовж останніх днів в Україні активно поширюється інформація про рух «Редан» – молодіжна субкультура прибічників анімаційних ігор  (вік більшості 13-18 років), яка як наче виступає проти  оффників, скінхедів та “неруських”. Характерні риси: довге волосся, зображення павука з цифрою 4, одяг оверсайз.     

           В протистояння руху «Редан» створено «Антиредан», до якого підключився неформальний  рух «Офники», «Кежуали», які не визнають представників «Редан» та вступають з ними у фізичне протистояння.

         Зазначені неформальні рухи можуть використовуватися росією для провокування антигромадських проявів та дестабілізації ситуації в Україні. Штучне поширення такої субкультури — це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та втягнути підлітків у протиправну діяльність.

          За інформацією правоохоронних органів у м.Одеса викрито діяльність неформального молодіжного обєднання «ПВК Редан» та виявлено одеські новостворені групив месенджері «Телеграм» прихильників «ПВК Редан» та їх опонентів,в яких були розміщені заклики щодо проведення 27.02.2023р. в різних громадських місцях м.Одеси  (ТРЦ «Афіни», ТРЦ «Панорама», ТРЦ «СітіЦентр», Дюківський парк) зборів прихильників вищевказаних неформальних субкультур. Так, за вищевказаними місцями зборів були виявлені групи неповнолітніх осіб, які, за їх поясненням, прибули для участі через цікавість. На сьогодні поліція заблокувала 18 каналів і груп, пов’язаних з новим молодіжним рухом.

          З метою недопущення проявів агресії, дестабілізаційної поведінки та порушень з боку представників молоді Одещини, критичного ставлення до діяльності неформального молодіжного об’єднання «ПВК Редан», просимо звернути увагу, чим займається та цікавиться ваша дитина, як і де вона проводить вільний час.

Батьківська увага та любов здатні викорінити

будь-які нездорові прояви.