Є професія у світі — 
Серце віддавати дітям! 
Серце вчителя безкрає, 
Як би він його не краяв.

Всесвітній День вчителя відзначають в першу неділю жовтня  і святкується більш ніж в 100 країнах світу. У цей день привітання отримують всі працівники сфери освіти.

У Чорноморській загальноосвітньої школі I — III ступенів № 6 теж з нетерпінням чекали свята, присвяченого Дню вчителя.Учні школи з самого ранку робили приємні подаруночки своїм любим вчителям. Родзинкою цьогорічного свята для всіх вчителів стала святково прикрашена школа із тематичною фото зоною, яку підготували учні та батькі  чергового 10-В класу (кл.керівник Груднєва М.П.).

Також у цей день своїх вчителів не забули привітати і випускники нашої школи.На передодні свята в Чорноморській ЗОШ №4 відбулося урочисте привітання всіх працівників освіти. Грамотами Чорноморської міської ради та відділу освіти були відзначені: заступник директора Лиховид К.С.; вчитель англійської мови Маковецька Л.М.; вчитель української та зарубіжної літератури Груднєва М.П.; психолог та вчитель основ здоров’я Суслова А.О.Гарним показником роботи педагогічного колективу є те, що випускники повертаються до стін рідної школи вже у якості вчителів. Так в цьому році педагогічний колектив ЗОШ №6 з великим задоволенням прийняв до себе Степанову Т.В. – вчитель англійської мови та Завадську В.Д – вчитель початкових класів.Також учні школи №6 підготували плакати  з привітаннями своїм вчителям. Вчителі, в свою чергу, подякували всім за подароване свято, позитив і гарний настрій.