9 жовтня в актовій залі пройшло третє засідання Парламенту учнівського самоврядування нашої школи. На порядку денному були три питання:

  • внесення та ухвалення змін до Конституції учнівського самоврядування,
  • заслуховування та затвердження плану роботи учнівського самоврядування,
  • різне.

        Нагадаємо, що на попередніх засіданнях Парламенту були обрані Прем’єр-міністр (Калінова Віталіна – 10-А), Спікер  (Опря Віталій) та затверджені  Міністри за напрямками  роботи (Скіра Софія — 10-А, Бугаленко Софія— 10-А, Лютенко Ольга – 10-В, Бут Софія – 8-В та Хакімов Дмитро – 10-В). Також була сформована Комісія по роботі з поправками до Конституції. На жаль, з роботою членів цієї комісії не вдалося ознайомитися з-за відсутності майже половини депутатів. Таким чином, перше питання порядку денного буде розглянуте на наступному засіданні. Отже, депутати знайомились з планом роботи на цей навчальний рік, розглядали заходи за кожний місяць і голосували окремо. Далі обговорювали заходи, які будуть проходити найближчим часом  (конкурс захисних масок «Карантинна мода», змагання з футболу «На кубок Президента», святкування Дня Конституції учнівського самоврядування).

          В цілому, попрацювали непогано. Сподіваємось, що наступне засідання пройде в повному обсязі, а відсутні депутати поставляться серйозніше до своєї роботи.