Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Подвір’я школи замайоріло різнобарв’ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками. Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора – 30 червня 2017 року з сумом проводжали у далеке плавання тих, кого ще вчора вчили …
Випускників та всіх присутніх привітала директор школи Тетяна Василівна Колодинська та побажала їм щасливої долі та мирного неба.
Зворушливі і щирі виступи прозвучали від класних керівників та батьків.
Випускники кружляють у прощальному вальсі, в якому поринають у спогади, мрії, сподівання, відчувають радість, смуток та світлу печаль…Хвилюючим був цей день не лише у дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки. Відчували, як шалено б’ється серце, а то і зовсім десь зникає його стукіт, бо у вирій життя полетять їх пташенята.
Після вручення атестатів вишукані юнаки та дівчата пройшли центром міста, наче червоною доріжкою знаменитих фестивалів, ставши справжніми зірками цього дня. Радісні переживання з ними розділили вчителі, рідні та друзі.
Дорогі випускники! Шкільна пора минула. Дорослі, розумні, енергійні, ви перетворилися з маленьких пташенят у дуже сильних, впевнених птахів. Крім удачі, любові і здоров’я, ми бажаємо вам слідувати за своєю заповітною мрією. Не відступайте, боріться,
творіть!