Високий фаховий і методичний рівень викладачів методичного об’єднання природничих наук нашої школи щороку забезпечують якісну підготовку учнів до участі в предметних олімпіадах, МАНах, турнірах.

2016-2017 н.р.

ІІ етап (міський)

Всеукраїнських учнівських олімпіад

 Біологія   

І місце – Бровата Н. 11-А (Городіштян О.А.)

Фізика

ІІІ місце –Пісна А. 10-А  (Адабаш С.П.)

Астрономія

ІІ місце –Вискребенцев В. 8-В (Іванова С.В.)

ІІ місце – Романенко О. 11-Б (Адабаш С.П.)

ІІІ місце – Дзекунова А. 11-Б (Адабаш С.П.)

Хімія

ІІІ місце – Михайлищук В. 8-А (Мухіна О.В.)

ІІІ місце – Іванова Т. 9-Б (Мухіна О.В.)

Географія

І місце  — Міхайлищук В. 8-А (Бондаренко Л.В.)

 ІІ місце –Вискребенцев В. 8-В (Бондаренко Л.В.)

І місце  — Понзель А. 11-А (Бондаренко Л.В.)

ІІ місце –Войткова А. 11-А (Бондаренко Л.В.)

 ІІІ етап (обласний)

Всеукраїнських учнівських олімпіад

Біологія   

ІІ місце – Бровата Н. 11-А (Городіштян О.А.)

Географія

ІІІ місце  — Міхайлищук В. 8-А (Бондаренко Л.В.)

 

ІІ етап (міський) Всеукраїнської учнівської    

Конференція МАН

   Фізика

І місцеІванова Т. 9-Б клас

«Виготовлення прибору для вимірювання електропровідності розчинів речовин»

( вч.Іванова С.В.)

І місцеРоманенко О. 11-Б клас

 « Феномени природи: фізичні моделі та їх ступінь еореляції з реальністю» (вч. Адабаш С.П.)

 

Астрономія

ІІ місцеБродарська А. 9-А клас

 «Потенційно небезпечні для Землі астероїди»

 (вч. Адабаш С.П.)

    

Хімія

ІІ місце – Гамарц В. 11-Б клас

«Що краще: фармакологія чи фітотерапія?»

 (вч. Мухіна О.В.)

  

 Хімія

ІІ місце – Мазур Н. 9-Б клас

«Вміст вітаміну С в харчових продуктах»

 (вч. Мухіна О.В.)

  

Хімія

 ІІІ місце – Іванова Т. 9-Б клас

«Виготовлення прибору для вимірювання електропровідності розчинів речовин»

(вч. Мухіна О.В.)

Мазур Наталія представляла свою роботу «Вміст вітаміну С в харчових продуктах»  на ІІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської                       Конференції МАН.

Іванова Тетяна отримала диплом учасника фіналу в категорії «Хімія» Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму від директора інституту «Укрпатент» м. Київ.  Також Тетяна Іванова отримала приз «Найкраща робота з хімії».

 Під керівництвом вчителя географії Бондаренко Л.В. команда учнів: Гаман Д., Войткова А., Соловейчук О., Бровата Н.- 11-А, Кушнір С.- 9-Б, посіла ІІІ місце у міському географічному турнірі.

Вчитель біології Базюк О.О. підготувала команду учнів: Бровата Н., Соловейчук О., — 11-А,   Арутюнян Д. – 10-А, Бродарська А. -9-А, Іванова Т. -9-Б, яка також посіла ІІІ місце у міському біологічному турнірі.

Бродарська А. була нагороджена грамотою  «Найкращій доповідач».

          Учні нашої школи прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «Левеня» з фізики.

Добрий результат отримали:

7-А  Катернога М., Исаев М.

7-Б Комар М., Иваненко Л.

8-Б Архипова А., Долгашова А., Ткаченко Д.

8-А Шишканова А.;

9-В Витюк Я., Лось В., Садова Д., Головацький В

9-Г Калугин А.

10-А Шишканов Д., Миронова Л., Буюклі Я., Лисий В., Бесєдіна Т.

11-Б Романенко О.

2017-2018 н.р.

ІІ етап (міський)

Всеукраїнських учнівських олімпіад

Біологія   

ІІ місце – Домасова В. 9-А (Ібрагімова І.О.)

ІІІ місце – Дімоглов В. 10-А (Базюк О.О.)

Екологія

ІІІ місце – Бродарська А. 10-А (Базюк О.О.)

Фізика

І місце –Пісна А. 11-А  (Адабаш С.П.)

ІІ місце – Дімоглов В. 10-А (Адабаш С.П.)

ІІІ місце – Іванова Т. 10-Б (Чимбір Р.Л.)

І місце – Домасова В. 9-А (Іванова С.В.)

ІІ місце – Міхайлищук В. 9-А (Іванова С.В.)

ІІІ місце – Ісаєв М. 8-А (Іванова С.В.)

Астрономія

ІІІ місце –Бродарська А. 10-А (Адабаш С.П.)

ІІІ місце – Цуркан І. 8-А (Іванова С.В.)

ІІІ місце – Ісаєв М. 8-А (Іванова С.В.)

ІІІ місце – Станєв Д. 8-Б (Іванова С.В.)

Хімія

І місце – Миронова Л. 11-А (Мухіна О.В.)

ІІ місце – Ісаєв М. 8-А (Мухіна О.В.)

ІІІ місце – Домасова В. 9-А (Мухіна О.В.)

ІV місце – Головацький В. 10-В (Мухіна О.В.)

ІV місце – Дімоглов В. 10-А  (Мухіна О.В.)

Географія

 ІІ місце – Ісаєв М.  8-А (Бондаренко Л.В.)

 ІІІ місце – Михайлищук В. 9-А (Бондаренко Л.В.)

ІІІ місце – Дімоглов В. 10-А (Бондаренко Л.В.)

ІV місце – Пазушкіна Ю. 11-А (Бондаренко Л.В.)