Всім привіт! Мене звуть Загорін Іван. Навчаюся в 9-А класі. Я дуже активна людина! Займаюся дзюдо вже 8 років. У мене є дуже багато захоплень. Це 3-D моделювання, воркаут, акробатика, відео та фотозйомка. Також я обожнюю приймати участь в організації та проведені різних заходів. Крім того я маю досить багато досягнень. Наприклад: друге місце на чемпіонаті України з універсального бою; Кубок мера м.Чорноморськ з дзюдо та ще багато інших нагород. Я маю багато друзів та завжди готовий допомогти кожному! Я вважаю себе справжнім лідером, тому що не раз був в цій ролі. Щоб досягти своєї мети я докладаю дуже багато зусиль, адже вважаю, що неможливо досягти чогось нічого не роблячи! Голосуй за Загоріна Івана! Зробимо школу краще разом!

 

 

Другий кандидат в президенти Ісаєв Михайло
Привіт, мене звуть Ісаєв Михайло, я учень 10 класу. Я комунікабельна, ерудована та амбітна людина. Постійно цікавлюсь чимось новим та завжди відкритий для нових ідей. Займаюсь програмуванням, граю на гітарі, маю перший юнацький розряд з плавання. Успіхів тобі! Бажаю зробити правильний вибір.

 

 

 

Вітаю, мене звуть Карп Олександр, я учень 10-Б класу. Йду на посаду президента, щоб втілити свої ідеї. Я креативна, цікава людина. Люблю дізнаватись щось нове. Граю на гітарі. Вибір кожного з вас може стати вирішальним, отож зробіть правильний. Бажаю вам 36 і 6…