Іллічівська загальноосвітня школа I-II ступенів №6

                                                                    Директор  школи:  Колодинська   Тетяна  Василівна
                                                          Адрес школи: вулиця Гайдара 3-а м. Іллічівськ Одеська область

1 вересня 1982 року відбулося урочисте відкриття нової школи. Її директором була призначена Бельчик Алла Василівна (наказ №1 від 16.05.1982 року).  Разом з нею прийняли перших учнів і завучі – Курбацька Л.В., вчителі – Бажинова З.С., Гатітуліна Л.М., Ільїна Л.О., Приходько В.Ю., Концева Л.М., які до сьогоднішнього дня працюють в цій школі. 1534 учні сіли за парти того першовересневого ранку.
1983 рік – директором призначено Філіпова Анатолія Терентійовича. Йому вдалося  згуртували творчий, дружній педагогічний колектив однодумців. Педрада   стала школою росту, творчих пошуків для вчителів, а школа однією  з найкращих шкіл міста,  школою  передового досвіду. 
1989 рік - директором призначено Сивіцьку Людмилу Григорівну, а разом з нею починається нова сторінка історії школи, як першої української школи в місті. Педагогічний колектив завжди мав толерантний підхід до мовної проблеми, тому не дивно, що учні  добре володіють як українською так і російською мовами. 
1991 рік– школа отримала статус природничо-математичної та відкрилися класи-ліцеї (Наказ №147 від 16.08.199 року).
1993 рік – директором школи призначили Чегаринського Володимира Гавриловича, людину творчу, енергійну. Завдяки йому в 1995році на базі школи була відкрита гімназія і два роки гімназисти навчались в стінах шостої школи.
Паралельно з існуванням гімназійних класів в 1997 році  починає працювати коледж підприємництва та соціальної роботи ОНУ ім.. І.Мечнікова. Завдяки цій структурі школярі міста отримали можливість уже в десятому класі стати студентами одного із престижних вузів України.

1997 рік – чергове нововведення – центр довузівського навчання. Старшокласники тут поглиблюють свої знання з предметів, пишуть контрольні роботи за завданнями вузів, готуються до вступу у вузи. Центр активно співпрацює з вузами Одеси, Харькова, Полтави, Миколаєва, Києва. До 60 відсотків учнів центру поступають на бюджетні міста, що краще за все підтверджує якість їх знань.
1999 рік – директором школи призначено Колодинську Тетяну Василівну. Це молодий, ініціативний, творчий директор. За період її директорства в школі зародилось багато цікавих традицій.

2000 рік – розпочато алею випускників. Щороку випускники плиткою викладають рік випуску, а під нею закопують записки, щоденники, різні символи.
«Золота сторінка» - таку назву має ще одна традиція школи. Імена випускників, які з золотою медаллю закінчили школу золотими буквами вписуються на мармурові таблички на стіні школи.
Більш ніж за двадцятип’ятирічну історію школи, в ній змінилося багато педагогів, але збереглося основне учительське ядро, завдяки якому учні школа систематично займають призові місця в міських та обласних олімпіадах та МАН. 
Найбільш талановитих, працелюбних  учнів за успіхи, що досягли в навчанні, спорті, художній самодіяльності батьківський комітет школи нагороджує грошовими преміями. Щорічно це відбувається першого березня на шкільному святі «Перлини нашої творчості».
Презентація «Я і мій клас» – це також уже традиція. Кожного року в лютому місяці всі  учні школи разом з класними керівниками та батьками демонструють свої таланти та досягнення, згуртованість своїх колективів.
Педагогічний колектив школи нараховує близько ста чоловік. 40 відсотків вчителів мають вищу категорію. З них 9 чолвік мають звання «Вчитель-методист», 9 – «Старший вчитель».
Кожного року педагогічний колектив поповнюється молодими спеціалістами. Допомагає професійному становленню молодих вчителів «Школа молодого вчителя».
 Навчально-виховний процес здійснюється за кабінетною системою, цьому допомагають затишні, світлі класи-кабінети, їх у школі 25. Щорічно кабінети поповнюються новими меблями, обладнанням, літературою, відеотехнікою та інше.
Участь у міському конкурсі «Кращий кабінет міста». Кращими кабінетами були: кабінет фізики, англійської мови, історії, української мови, кабінети початкових класів.

2003 рік -  створені перші профільні класи. В школі існують такі профілі: фізико-математичний, філологічний, економічний, технологічний. Створення профільних класів розпочинається з анкетування старшокласників, з’ясування їх інтересів, бажань, консультації з батьками, робота психологічної служби школи.
Правильному вибору майбутньої професії допомагають також щорічні конференції, які школа традиційно проводить на початку навчального року разом з центром довузівської  підготовки та представниками вузів.
З метою ранньої профілізації учнів в школі створені класи-саморозвитку, які охоплюють учнів 1-9 класів, де додатково вивчають такі предмети, як право, економіку, основи інформатики, німецька мова, тренінг пам’яті.
В школі працює соціальна служба, яку очолює Нечиталюк Ж.Л.. Служба здійснює соціальний захист дітей, що знаходяться під опікою, проводить роботу з соціально-незахищеними родинами,загально-профілактичні заходи по попередженню насильства в сім’ї, по профілактиці правопорушень, наркоманіїї, тютюнопаління. Разом з класними керівниками заповнює соціальний паспорт класу, індивідуальні та медичні  карточки учнів з метою виявлення дітей, що потребують соціального захисту.
1 вересня 2006 року в школі відкрито мультимедійний класс, який обладнаний проектором та інтерактивною дошкою.
Структуру навчально-методичної роботи школи складає методична рада школи та предметні кафедри. Їх в школі 6 – це вчителів початкових класів, філологічна, математична, природнича, історична, англійської мови.
Завдяки роботі кафедри української мови та літератури  в школі створено кабінет народознавства. Вчителі-мовники Мороз Г.П., Поліщук Л.Б., Веремейчук О.А. разом з учнями вивчають народні звичаї, побут, традиції українського народу та відтворюють їх у святах і обрядах.
Мета навчання – це дати учням найбільш повні знання в тій галузі, яка в майбутньому стане їхньою професією. 
2007- рік  ювілейний. Всі шкільні заходи були присвячені 25-річчю школи. Кульмінаційним моментом стало велике, яскраве свято, яке проходило в актовій залі школи. Воно назавжди залишилось у серцях присутніх.
Ювілейний рік народив ще одну шкільну традицію - це новорічне свято для старшокласників «Містер року»

До 2010 року в школі вже чотири кабінети, обладнані мультимедійними проекторами , працюють два комп’ютерних класи. Завдяки цьому для вчителів та дітей відкриваються нові технологічні можливості у навчально-виховному процесі.
Влітку 2010 року розпочалася  реконструкція шкільного стадіону. І вже до 30 жовтня в найкращому мікрорайоні міста виріс новий, європейського рівня, спортивний комплекс. Свято було подвійне ще й тому, що на ньому нагороджувалась команда юних спортсменів  , які захищали честь своєї школи, свого міста на фінальних змаганнях ХІІ Всеукраїнських дитячих спортивних іграх «Старти надій» в МДЦ «Артек»  та стали бронзовими призерами серед 27 областей України.
На святі були  присутні  почесні гості, серед яких - голова Одеської міської ради Микола Леонідович Скорик та голова Іллічівської міської ради Валерій Якович Хмельнюк.

         Директор школи Т.В.Колодинська

Яндекс.Метрика
    © ilschool6.com, 2011-2013 | Все права защищены | Сайт создал Суперата Олег