Найрізноманітніші заходи проводяться кафедрою  упродовж декад. Це і конкурси, й виставки постерів та стіннівок, і концертна програма, і просто змагання, а також цікаві уроки-вікторини. Учні мають змогу поринути у багатий світ краси англійської та німецької мов.

 

Квінтесенцією  минулорічної декади іноземних мов  в нашій школі стала Концертна програма «EnjoyEnglish». Це не тільки звіт про виконану індивідуальну або групову роботу, це свято англійської мови, у якому взяли  участь і молодші школярі і старшокласники. Настрій свята, мовна атмосфера були створені  за допомогою музики та пісень англійською мовою; чудовою грою дітей в англійських та німецьких інсценівках, кольоровим оформленням та  гарними костюмами та  мелодійними поезіями британських та американських авторів .

Звіт про проведення

Декади іноземних мов

17.10 – 27.10.2017

З метою залучити до роботи якомога більше учнів, розвитку зацікавленості предметом, розвитку здібностей та творчої компетентності дітей  вчителями методичного об’єднання іноземних мов  ЗОШ№6  було підготовлено та проведено   декаду іноземних мов.

 Метою проведення декади було  удосконалення знань, умінь та навичок отриманих на уроках англійської та німецької мов, розширення світогляду та ерудиції учнів;  розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків та виховання інтересу  до вивчення іноземних мов.Відомо,що учні, які не змогли з різних причин реалізувати себе на уроці, мають можливість розкрити свої приховані здібності під час позакласної роботи, адже саме тут створюється спеціальна атмосфера взаєморозуміння, співробітництва, довіри, взаємодопомоги.Більш того, нестандартні форми проведення позакласної роботи надихають учнів на самовдосконалення.

Тож, вчителі МО, плануючи заходи в рамках декади, ставили перед собою такі завдання:

  • донести до учнів красу і багатство англійської та німецької мов; формувати відчуття краси мови;
  • розвивати мовленнєві здібності учнів;
  • формувати інтерес до вивчення іноземних мов.

Найрізноманітніші заходи тривали упродовж декади. Це і конкурси, й виставки постерів та стіннівок, і квести, і просто змагання, а також цікаві уроки-вікторини.Учні мали змогу поринути у багатий світ краси англійської та німецької мов.

План проведення

декади іноземних мов

 17.10.2017 – 27.10.2017

з/п Дата та час проведення Класи Назва заходу Відповідальний
1. Протягом тижня 5-11

5-11

 

Виставка стінгазет та постерів

Участь в конкурсі на кращий власний вірш про нашу школу

Члени МО

 

Члени МО

2. 17.10.17

1/2урок (вестибюль, 1поверх)

6/7урок

 

7-А

7-Б

 

Квест «Everything about Britain»

 

Писаренко Л. І.

3. 18.10.17

6/7 урок

5 урок №33

 

9-Б

3-А

 

Квест « Bright Britain»

Урок-вікторина «HappyEnglish»

 

Писаренко Л. І.

Писаренко В. І.

4. 19.10.17

1 урок

Учні 9-Б для учнів   4-Б Усна газета «It is interesting to know.» Писаренко Л. І.
5. 19.10.17

3 урок №113

 

3-Б

Урок-вікторина «The best letter to Santa» Полянська О. І.
6. 20.10.17

1-4 уроки №304

 

5-А

5-Б

 

Урок-гра «Funny English»

Присяжна Т. Ю.
7. 20.10.17

3-6 уроки №108

 

6-А

6-Б

Урок-вікторина «English Riddles at the lesson» Маковецька Л. М.
8. 23.10.17

2 урок

 

2-В

Урок-гра «Країна ABC» Дем’янова О. В.
9. 24.10.17

5-6 урок

1/8 урок №304

 

8-А

8-Б

Урок-вікторина«English quiz» Маковецька Л. М.
10. 25.10.17

1-2 уроки №304

 

9-А

Квест «Who knows Ameriсa and Britain well» Присяжна Т. Ю.
11. 25.10.17

3-6 урок

№108

 

6-А

6-Б

Урок-вікторина «Я найкращий у вивченні німецької мови» Левенець А. В.
12. 25.10.17

7 урок

 

7-9

Конкурс з німецької мови «Орлятко» Левенець А. В.
13.

 

14.

26.10.17

4 урок №113

1 урок №33

 

4-А

4-Б

 

Урок-гра «Schoolsubjects»

Урок міні-проектMyTown

 

Полянська О. І.

Писаренко В. І.

15. 26.10.17

1/8 урок №108

 

9-А

Урок-вікторина «WirkennenDeutsch» Левенець А. В.

З метою  зацікавити, молодших школярів у вивченні англійської мови,залучити їх до виконання творчих завдань, вчителі  англійської мови  Полянська О.І., Писаренко В.І. та Демянова О.В.  провели цікаві уроки-вікторини та урок-гру:

Урок-вікторина «ThebestlettertoSanta»,(  Полянська О. І.)

Урок-вікторина «HappyEnglish» (Писаренко В. І.)

Урок-гра «Schoolsubjects» ( Полянська О. І.)

Урок міні-проект MyTown  ( Писаренко В. І.)

 Урок-гра «Країна ABC»     (Дем’янова О. В.)

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Тож діти в формі цікавих ігор, пісень, пізнавальних  завдань та конкурсів   мали змогу поринути в прекрасний світ англійської мови .

 

Також учнями 9-б та 9-а  класу була підготовлена пізнавальна хвилинка для 3-класників «It is interesting to know”, яка була проведена в формі усної газети.Учні 3-а класу дізналися багато пізнавальної   інформації  з історії англійської мови  та про традиційні свята Британії. Виконали декілька цікавих завдань.

 

 

Вчитель Маковецька Л.М. провела  цікаві  уроки -вікторини «English Riddle sat the lesson»» для шеститикласників та «English quiz» для восьмикласників. Так учні  виявляли кмітливість,  виконуючи  цікаві завдання англійською мовою, перекладали та складали в одне ціле англійські прислів’я, демонстрували свої творчі  здібності. 

А  вчитель німецької мови Левенець А.В. створила  цікавий урок-гру німецькою мовою     «Я найкращий у вивченні німецької мови» для шестикласників. Учні  працювали в групах, виконуючи творчі завдання  в ході цікавої гри., поглиблюючи свої знання з німецької мови.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Цікаві заходи були запропоновані  учням 9-а та 9-б класів вчителями Присяжною Т.Ю. та Писаренко Л.І. Вчителі разом з  учнями 10-а та 10-б класів.  приготували та провели цікаві квести для девятикласників. Тож  учні 9-а класу стали активними учасниками квесту «Who knows Ameriсa and Britain well»»

Это слайд-шоу требует JavaScript.

А учні 9-б класу прийняли активну участь у квесті «Every thing about Britain».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Метою  цих заходів  було ознайомлення учнів з культурними традиціями англомовних країн. Було проведено традиційні для США та Британії ігри та інтелектуальні змагання. Такі заходи підвищують інтерес учнів до уроків англійської мови, виховують повагу до традицій і культури країни, мову якої вивчають, формують соціокультурну компетенцію учнів.

Діти дізналися багато нової інформації країнознавчого характеру.

Крім того, учні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети. . Приємно усвідомлювати,що учні цікавляться краєзнавчим матеріалом.

Більш того, прийнявши участь в квесті, девятикласники виявили бажання та провели квест для учнів 7-а та 7-б класів.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

В рамках декади іноземних мов кафедрою вчителів була запланована участь в   конкурсі юних поетів, присвяченому ювілею нашої школи. Декілька учнів 7-9 класів написали власні вірші англійською мовою та прийняли активну участь у конкурсі. Переможці отримали дипломи на шкільній лінійці.

Також кафедрою вчителівіноземнихмовбуворганізований конкурс на кращий переклад  англійською мовою гімну нашої школи. Досить активну участь в цьому конкурсі взяли учні 7-а та 7-б классу. Кращі роботи були відзначені подяками. Найбільш вдалі переклади плануємо передати в майбутній музей школи.

Підводячи підсумок, хочеться зазначити, що Мета проведення  декади була досягнута, адже учні  поглибили знання з іноземних мов,спробували свої сили та продемонстрували свої творчі здібності. Всі заходи іноземних мов пройшли цікаво, учні проявили інтерес та творчість,  неформальний підхід до конкурсів, отримали гарні оцінки та позитивний настрій.