Дистанційне навчання

Під час роботи в змішаному режимі з 23.09 (ПШ працює у звичайному режимі, 5-11 класи на дистанційному навчанні) освітній процес в ЗОШ №6 здійснюється в класах з дистанційним навчанням за розкладом, по якому школа працювала до переходу на змішаний режим роботи. Вчителя проводять уроки зі своїх кабінетів на платформі G Suite for Education, завдяки безкоштовному користування цими сервісами школа має можливості:
- створювати корпоративну пошту;
- індивідуалізувати процес навчання, розширювати межі самостійної діяльності школярів;
- створювати відкриту систему освіти, яка забезпечує кожному учню й вчителю власну траєкторію саморозвитку.
Контроль за проведення уроків проводить директор школи, яка має можливість зайти на урок до кожного вчителя в будь-який час.
Крім того кожний вчитель робить фотофіксацію проведених уроків, яку пересилає Сусловій А.О. заступнику директора з НВР, яка є відповідальною за організацію, супровід та технічну перевірку освітнього середовища G Suite.
За додатковими питаннями можете звертатися до відповідальної особи, Суслової Анастасії Олегівни, на електрону адресу nastena_suslova@i.ua

 

Останні новини

 

Свежие комментарии

 

Рубрики

 
 

Archive for Февраль, 2020

 
 • «Вірю- не вірю»

  «Вірю- не вірю»

   До Міжнародного дня рідної мови вчитель Мазанюк Л.П. у 6-А класі провела інтерактивну гру «Вірю- не вірю». Діти із захопленням брали участь у грі, а також дізнались багато нових та […]

   
 •  
 • Наші зірочки

  Наші зірочки

  Чорна Єва та Шраменко Анастасія достойно виступили на заході, що відбувся у рамках декади зарубіжної літератури із проектом «Пам’ятники літературним героям, або увічнені прибульці зі світу фантазій!» Молодці! Так тримати!

   
 •  
 • «Соловей співає»

  «Соловей співає»

  У п’ятницю, 28 лютого 2020 року, відбувся показ стрічки «Соловей співає» молодої української режисерки Лесі Воронюк, який учителі української мови та літератури приурочили до Дня рідної мови. В офіційному прокаті […]

   
 •  
 • Звітно-виборна конференція

  Звітно-виборна конференція

  Сьогодні відбулася звітно-виборна конференція Чорноморської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України. На конференції обирали голову Профспілкової організації, а в кінці заходу нагороджували її членів почесними грамотами.

   
 •  
 • Пригоди Тома Сойєра

   
 • «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя, в біду не потрапляй»

   
 • Конференція шкільного НТУУ «Імідж»

   
 • День рідної мови

   
 
 
 
 

УВАГА! З метою дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину:

- БАТЬКАМ заходити в заклад освіти НЕ РЕКОМЕНДОВАНО!
Якщо є потреба, батьки мають: бути в масках, пройти термометрію (вимірювання температури) в школі, попередньо узгодити свій візит із адміністрацією закладу
Без додаткових узгоджень можуть заходити до шкіл батьки чи супроводжуючі особи учнів з інвалідністю (за умови дотримання вимог про маски та гігієнічні норми)

- Учні 1-4 класів перебувають на території школи без захисних масок

- Учні 5-11 класів на перервах і в коридорах перебувають в захисних масках

 
 

Керування сайтом

 
 
 
Translate »